AC Zymes

 

 

Suplementy diety, czyli….AC Zymes

Każdy specjalista zajmujący się żywieniem i wynikającymi z niego skutkami dla organizmu, wie, że dieta musi być zbilansowana. Czasami jednak na skutek choroby, źle przeprowadzonych diet dochodzi w organizmie do wielu niedoborów, których efektem są zaburzenia w jego pracy, a także przez to dochodzi do powstawania chorób. Człowiek (inne żyjące istoty też) jest tak skonstruowany, że każda niemal substancja wpływająca na funkcje życiowe musi być w organizmie w odpowiedniej ilości. Niektóre substancje, na przykład witamina C, gdy jest jej zbyt dużo, jest po prostu z organizmu usuwana, ale już na przykład witamina A w nadmiarze powodować może podobne zaburzenia jak przy niedoborze – na przykład wypadanie włosów, a z kolei żelazo w nadmiarze może odkładać się w różnych narządach (płucach, wątrobie, sercu czy mózgu) i doprowadzić do prawdziwych, nawet zagrażających życiu, problemów zdrowotnych. Najlepszym uzupełnianiem niedoborów jest podawanie substancji odżywczych zawierających brakujących organizmowi.

Czasami niektórych składników, jak już wspomniano wyżej może zabraknąć. Człowiek odczuwa na przykład osłabienie, czasami pojawiają się jakieś niedomagania ze strony organizmu, które rzadko są kojarzone z niedoborem niektórych, ściśle określonych składników odżywczy momencie. Wysyłanie przez organizm sygnałów to przysłowiowy ostatni dzwonek, żeby pomóc sobie za pomocą suplementów diety. Gdy zaburzenie rozwinie się w chorobę, to trzeba zacząć leczenie, które zazwyczaj wyjałowią organizm. Wyjałowiony organizm łatwo może zachorować i koło się zamyka.

AC Zymes – droga do zdrowia
Dobre trawienie to dobre wchłanianie składników odżywczych z pokarmów. Do tego potrzebne są bakterie, które cały czas pracują właśnie nad tym, by proces trawienia przebiegał prawidłowo. Jednak współczesny styl życia powoduje, że często dobra flora bakteryjna jest niszczona poprzez złą dietę. Byle jakie fast foody zjadane w pośpiechu i popijane słodkimi gazowanymi napojami, przyjmowanie sterydów i to zarówno przez ćwiczących w siłowaniach panów , jak i w celach leczniczych,a w wypadku kobiet hormonalna antykoncepcja, przyjmowanie leków typu antybiotyki, chemioterapeutyki, radioterapia i wiele innych „grzechów” współczesności, potrafi pozbawić układ pokarmowych dobrych bakterii.
AC Zymes to preparat, który jest właśnie suplementem diety zawierającym bakterie Lactobacilhus acidophilus.  Bakterie te są bardzo ważne dla organizmu. Bardzo rzadko kto wie, ile bardzo ważnych rzeczy, przemian dzieje się za pośrednictwem tych właśnie bakterii.

Warto, mając problemy z zaburzeniami hormonalnymi, najpierw, zanim zacznie się przeprowadzać kurację hormonalną, nieobojętną dla zdrowia, spróbować zaprosić  bakterie Lactobacilhus acidophilus do organizmu, być może przy takiej suplementacji po kilku tygodniach hormony się ustabilizują skończą się problemy z tarczycą, z klimakterium, a także z okresem dojrzewania. Na pewno zaskoczy wiele osób fakt, że wspomniane bakterie  konieczne są do syntezy witaminy K, która decyduje o krzepliwości krwi oraz o wchłanianiu wapnia przez organizm, co jest istotnych w wielu momentach życia: w okresie ciąży, gdzie maleństwo pochłania od mamy cały zapasy wapnia, w okresie menopauzy, gdzie dochodzi do osteoporozy, bardzo ważny jest wapń dla dzieci, które szybko rosną i potrzebują wapnia bardzo, bardzo dużo.

Pomagają też te bakterie we wchłanianiu się żelaza do organizmu. Niedobór żelaza to najczęstszy powód anemii (w 80% przypadków). Wspomniany tu preparat AC Zymes ma aż dwa miliony tych pożytecznych, a w zasadzie niezastąpionych dla organizmu bakterii.
Te bakterie są niezbędne dla zdrowia organizmu

Ważną informacją dla odchudzających się będzie ta, że bez tych bakterii zostanie zatrzymanych wiele procesów przetwarzania i tłuszczów i aminokwasów i laktozy, a w końcu biała mlekowego. Bardzo często bóle brzucha, biegunki i zaparcia ustępują, gdy  uzupełnimy niedobory tej bardzo potrzebnej bakterii. Często okazuje się, że po podaniu  Lactobacilhus acidophilus kończy się problem z kolkami u niemowląt – te bakterie, oczywiście w odpowiedniej formie, można podawać dosłownie w każdym wieku i zawsze tylko z korzyścią dla zdrowia.
Jak działają  Lactobacilhus acidophilus?
Wiele osób nie wie dokładnie jak działają te dobroczynne bakterie. Mają one wpływ na populację innych drobnoustrojów w przewodzie pokarmowym. Dzięki swoim procesom życiowym wytwarzają kwaśne środowisko, a w takim nie przeżywa niewiele bakterii, wirusów, czy grzybów chorobotwórczych. Dodatkowo wytwarzają te bakterie substancje, które działają wręcz jak antybiotyki, ale nie mają one tych negatywnych skutków jakie  niesie za sobą przyjmowanie antybiotyków.

Bakterie  Lactobacilhus acidophilus, które bardzo łatwo jest wprowadzić do organizmu przy pomocy AC Zymes pomagają organizmowi w normalnym funkcjonowaniu. Jest to najbardziej naturalny produkt odżywczy, który jest w pełni bezpieczny dla każdego, kto się zdecyduje na jego przyjmowanie.

Zapytania z google:

  • wyjałowienie organizmu
  • grzybica pl
  • ac zymes